Chcesz, aby twoja konferencja zyskała jeszcze większy rozgłos i dotarła do dużo większej grupy odbiorców? Skorzystaj z naszej nowej usługi – Konferencja Pro!

Co zyskujesz?

  • Przypięcie konferencji na górze strony przez 14 dni i wyróżnienie specjalną kolorystyką, dzięki której nikt jej nie przeoczy,
  • dostęp do zaawansowanego kreatora konferencji, dzięki któremu twoja konferencja będzie wyglądała doskonale pod względem wizualnym oraz zawierała zdjęcia, logotypy, mapę oraz wszelkie niezbędne informacje,
  • możliwość przypisania konferencji do większej ilości dziedzin,
  • poprawa błędów językowych oraz prezentacji treści konferencji przez nasz zespół,
  • konfiguracja konferencji pod względem SEO dla lepszych wyników jej wyszukiwania,
  • publikacja konferencji wraz ze zdjęciem w naszych social mediach,
  • uwzględnienie twojej konferencji w naszych newsletterach,
  • pierwszeństwo nad zwykłymi konferencjami – twoje wydarzenie zostanie opublikowane w ciągu 24h od daty otrzymania wpłaty i przesłania konferencji po przez formularz, zwykłe konferencje pojawiają się na stronie od 2 do 5 dni roboczych.

Jakie koszta ponosisz?

Koszt dodania jednej Konferencji Pro to jedyne 25zł. Oferujemy również dodanie Konferencji Pro +, dzięki której będzie widoczna na górze strony przez 30 dni oraz opublikujemy ją na naszych social mediach (za dodatkowym uzgodnieniem)! Koszt Konferencji Pro + wynosi 40zł.

Dla firm chcących, abyśmy objęli patronat medialny nad organizowaną konferencją przygotowaliśmy specjalną ofertę – Konferencja Pro Patronat. Zyskujesz wszystko to co w Konferencji Pro +, przypięcie na górze strony przez 60 dni, unikatowe wyróżnienie konferencji, spersonalizowany newsletter o konferencji, cotygodniowe publikowanie w social mediach informacji o konferencji oraz umieszczenie bannerów reklamowych na naszych stronach partnerskich. Koszt objęcia patronatu wynosi 350zł.

Dlaczego warto?

Kto inny jak nasz wyspecjalizowany zespół zadba o promocję twojej konferencji. Naszą stronę odwiedza miesięcznie kilkanaście tysięcy użytkowników co daje realną szansę zwiększenia zainteresowania twoją konferencją. Profesjonalnie sporządzony opis, wyróżnienie, publikacja w social mediach jak i konfiguracja pozycjonowania wpłyną na znaczną atrakcyjność wydarzenia.

Jak dodać Konferencję Pro?

To nic trudnego! Zaloguj się na swoje konto lub jeśli jeszcze go nie masz załóż nowe. Po zalogowaniu z menu na górze strony najedź kursorem na “Menu użytkownika”, po czym wybierz “Pakiety Pro“. Wybierz interesujący Cię pakiet i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby go zakupić. Po pomyślnym zakupie otrzymasz dostęp do Kreatora Konferencji Pro. Uzupełnij pola kreatora po czym przyciśnij “Prześlij konferencję”. To tyle! Twoja konferencja pojawi się na stronie w przeciągu 24h!