Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej ZDROWIE, która odbędzie się w dniu 26.11.2019 r. w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym Krzyżowa.

Zdrowie człowieka jest najwyższą wartością, w życiu. W ostatnim czasie widzimy jednak duże zagrożenia dla naszego zdrowia i życia. Zmieniające się środowisko, ciągły pośpiech, niezdrowe jedzenie przynoszą negatywne skutki dla naszego zdrowia. Tego typu tryb życie przyczynia się do rozwoju chorób nowotworów, otyłości, chorób psychicznych. Rozwiązanie tych problemów należy do codziennych obowiązków szerokiej grupy ludzi zainteresowanych tą tematyką, między innymi lekarzy, dietetyków, fizjoterapeutów, farmaceutów oraz wielu innych.

Celem Konferencji ZDROWIE jest integracja oraz aktywizacja środowiska akademickiego osób zajmujących się poruszaną tematyką, a także przedstawicieli biznesu i zdrowego stylu życia. Wiążemy nadzieję że Państwa uczestnictwo w Konferencji umożliwi wymianę poglądów i myśli a także pomoże w nawiązaniu nowych kontaktów i rozpoczęcie wspólnych projektów badawczych między poszczególnymi ośrodkami naukowymi.

Więcej informacji na www.konferencja-zdrowie.pl