Naukowe Koło Biochemii i Biotechnologii Zwierząt Wydziału Bioinżynierii Zwierząt Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego serdecznie zaprasza do udziału w 49 edycji Międzynarodowego Seminarium Kół Naukowych w Olsztynie „Koła Naukowe Szkołą Twórczego Działania”, które odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia 2020 r.
Przedsięwzięcie ma charakter interdyscyplinarny. Jego celem jest wymiana myśli naukowej między studentami i doktorantami zrzeszonymi w kołach naukowych działających na uczelniach wyższych w Polsce i za granicą. Prezentacja aktualnego stanu badań prowadzonych w ramach studenckich kół naukowych, pozwoli na poszerzenie wiedzy studentów, a także wymianę doświadczeń i w związku z tym integrację studentów i doktorantów działających w ramach studenckiego ruchu naukowego. Tegoroczna edycja będzie miała charakter proekologiczny. Zapraszamy do odwiedzenia naszego wyjątkowego kampusu studenckiego w Kortowie oraz miasta Olsztyn z jego atrakcjami.
Proponowane obszary tematyczne obejmują następujące sekcje:
I. Nauk biologicznych
II. Nauk ekonomicznych
III. Nauk humanistycznych
IV. Nauk matematycznych i informatycznych
V. Nauk medycznych
VI. Nauk polityczno – prawnych
VII. Nauk rolniczych, leśnych i ochrony środowiska
VIII. Nauk społecznych i pedagogiki
IX. Nauk technicznych
X. Nauk teologicznych
XI. Nauk weterynaryjnych
XII. Nauk zootechnicznych i rybactwa
XIII. Nauk o zdrowiu
XIV. Nauk o żywności

Dodatkowo w tym roku przyświeca nam cel, aby nasza Konferencja promowała zachowania proekologiczne i prozdrowotne. Skoro w jednym miejscu spotyka się tak wielu młodych ludzi z różnych ośrodków naukowych, to jest to świetna okazja, aby wymienić się pomysłami jakie działania każdy z nas może wdrożyć na co dzień, aby chronić naszą planetę Ziemię.

Rejestracja – przez formularz – do 17.01.2020 r.
Formularz dostępny na stronie internetowej: http://www.uwm.edu.pl/mskn/

Więcej informacji na stronach:

https://www.facebook.com/mskn.olsztyn

Kontakt: 49mskn@gmail.com

Serdecznie zapraszamy do udziału!