Serdecznie zapraszamy na szóstą edycję Ogólnopolskiej Konferencji Genetycznej “Genomica”! Po raz kolejny spotkajmy się, aby nawiązać naukowe znajomości, przedstawić wyniki swoich badań, dyskutować nad interesującymi nas zagadnieniami genetyki ogólnej i molekularnej, zdobyć doświadczenie w prezentowaniu, a także posłuchać o badaniach i drodze naukowej wybitnych badaczy z dziedziny genetyki.

Ogólnopolska Konferencja Genetyczna „Genomica” to inicjatywa studentów Koła Naukowego Studentów Biotechnologii „Mygen” działającego na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ, we współpracy z Kołem Naukowym Genetyki Wydziału Biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Projekt ten powstał z chęci zorganizowania sympozjum stricte genetycznego zrzeszającego młodych ludzi z całego kraju, których wspólną pasją jest genetyka.

„Genomica” jest skierowana do studentów różnych stopni i kierunków dopiero rozpoczynających swoją przygodę z nauką oraz takich, którzy prowadzą już własne badania i pragną zaprezentować je innym. Wydarzenie to jest doskonałą okazją dla początkujących badaczy do nawiązania pierwszych kontaktów naukowych, dyskusji na interesujące ich tematy, a także do zdobycia doświadczenia i odnalezienia się w środowisku naukowym. Również bardziej doświadczeni badacze znajdą sposobność do opowiedzenia o swoich dokonaniach i przedyskutowania z innymi nurtujących ich kwestii. Uczestnicy prezentują swoje referaty w formie piętnastominutowych wystąpień bądź posterów. Podczas prezentacji można przedstawić wyniki swoich własnych badań lub zreferować wybrane zagadnienia.

Oprócz wystąpień uczestników konferencji odbędą się także wykłady zaproszonych gości – wybitnych naukowców o znaczącym dorobku naukowym w dziedzinie genetyki.

Konferencja odbędzie się w dniach 24 – 26 kwietnia 2020 roku. Rejestracja rozpocznie się 26 stycznia 2020 roku, a termin rejestracji oraz nadsyłania abstraktów mija 24 lutego 2020 roku.

Tak jak w poprzenim roku, konferencja również będzie poszerzona o dzień w języku angielskim. W związku z tym, wszystkie sesje wykładowe i posterowe drugiego dnia (sobota) odbędą się po angielsku. Gorąco zachęcamy do takiej formy udziału w konferencji!

Opłata konferencyjna wynosi 100 zł. Obejmuje ona koszt uczestnictwa w konferencji, materiały konferencyjne, obiad w sobotę i niedzielę, przerwy kawowe, zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem oraz imprezę integracyjną.

Formularz rejestracyjny i więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.genomica.pl/