Z ogromną radością zapraszamy na kolejną IV Konferencję Psychologii Pozytywnej organizowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologii Pozytywnej i Wydział Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, która odbędzie się 12-14 czerwca 2020 roku w Bydgoszczy.

IV edycja konferencji odbywa się pod hasłem: ,,Współczesne wyzwania dla psychologii pozytywnej”. Celem konferencji jest propagowanie idei psychologii pozytywnej, dzielenie się najnowszymi odkryciami badawczymi oraz technikami wspierania klientów w praktyce psychologicznej. Konferencja ma łączyć naukę i praktykę psychologiczną co pozwoli na poznanie aktualnych osiągnięć teoretycznych w psychologii pozytywnej oraz ich wykorzystanie w budowaniu skutecznych technik pomocy psychologicznej. Zapraszamy do dzielenia się swoimi odkryciami z tej dziedziny, zarówno akademików, jak i praktyków.
Tym razem gośćmi specjalnymi konferencji będą Profesor Robert J. Vallerand z Uniwersytetu Québec w Montrealu oraz Profesor Moïra Mikolajczak z Uniwersytetu w Louvain.

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem konferencji, formularzem i odwiedzenia nas na stronie
https://kpp2020.ukw.edu.pl.

Ostateczny termin rejestracji zgłoszeń czynnych mija 2 lutego, a biernych – 20 maja 2020 roku. Zgłoszenia prosimy dokonać poprzez formularz: https://ptpp.org.pl/kpp-formularz/