Szanowni Państwo
Studenckie Koło Naukowe Nauk Penalnych i Penitencjarystyki działające na wydziale Prawa, Administracji i Zarządzania Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ma zaszczyt zaprosić studentów i doktorantów do udziału w VIII Ogólnopolskim Zjeździe Kół Naukowych Kryminalistyki. Jest nam niezmiernie miło, że już po raz ósmy a pierwszy w Kielcach będziemy mogli się spotkać.
Zjazd odbędzie się w dniach 14-16 maja 2018 r. na Wydziale Prawa, Administracji i Zarządzania w Kielcach oraz w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Korzecku (baza noclegowo – konferencyjna, https://www.eceg.uw.edu.pl/).
Głównym celem VII Ogólnopolskiego Zjazdu Kół Naukowych Kryminalistyki jest merytoryczna wymiana informacji i doświadczeń, nawiązanie współpracy pomiędzy przedstawicielami różnych środowisk oraz zaprezentowanie aktualnych rozwiązań praktycznych oraz teoretycznych dotyczących kryminalistyki i nauk penalnych. Pragniemy umożliwić przeprowadzenie ciekawych dyskusji, wysłuchanie interesujących wystąpień i wymianę zdań na najwyższym poziomie.
Wszyscy uczestnicy VIII Ogólnopolskiego Zjazdu Kół Naukowych Kryminalistyki otrzymają certyfikaty uczestnictwa. Artykuły zostaną opublikowane w prawniczym, punktowanym czasopiśmie Humanistyczne Zeszyty Naukowe – Prawa Człowieka (6 punktów w klasyfikacji MNiSW).
Rejestracja trwa do dnia 20 kwietnia 2018 r. Abstrakty (do 1000 znaków, plik .docx ) należy nadsyłać wraz z formularzem zgłoszeniowym oraz potwierdzeniem wpłaty za konferencję na adres: ozknkkielce@gmail.com. Czas wystąpienia to 15 minut

Koszty
270 zł – dwa noclegi (w tym dwa śniadania: 14 i 15 maja) – udział czynny ;
250 zł – dwa noclegi (w tym dwa śniadania: 14 i 15 maja) – udział bierny
180 zł – bez noclegu;
ok. 15 zł (dla chętnych) – bilet wstępu w celu zwiedzenia zabytkowego Zamku
w Chęcinach (https://www.zamek.checiny.pl/pl/).

W skład opłaty wchodzi nocleg, dwa śniadania, dwa obiady, dwie kolacje w tym jedna grillowa, lunchbox, a także transport z Kielc do Korzecka oraz transport powrotny. Pokoje będą dwuosobowe.

Szczegółowe informacje wraz z programem dostępne są w załącznikach w których znajdziecie Państwo w wydarzeniu na fb: https://www.facebook.com/events/445724929285295/