Uwaga!!!
W dniach 10-11 maja 2018 roku na Wydziale Chemii UŁ odbędzie się ogólnopolska konferencja naukowa „VI Łódzkie Sympozjum Doktorantów Chemii”, która jest wspólną inicjatywą doktorantów środowiska łódzkiego: Wydziału Chemii Uniwersytetu Łódzkiego, Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej oraz Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych PAN w Łodzi.
Jego głównym celem jest stworzenie okazji dla młodych i ambitnych naukowców do zaprezentowania przed szerszą publicznością wyników badań własnych, uczestnictwa w wykładach prowadzonych przez znanych i szanowanych profesorów oraz doktorów, a także nawiązywaniu współpracy.
Poza tym ŁSDCh jest doskonałą okazją do zawarcia nowych znajomości, a także bez wątpienia pozostawi wiele wspaniałych wspomnień z czasu spędzonego razem. Mamy nadzieję, że nadchodząca szósta edycja zachowa tę tradycję i będzie tak samo udana jak poprzednie ŁSDCh. Mamy nadzieję, że VI ŁSDCh stanie się wydarzeniem, które warto zapamiętać i wpisać jego termin w swój kalendarz.
W tym roku będziemy gościć czterech wykładowców: prof. dr hab. inż. Małgorzata Szynkowska (Politechnika Łódzka), dr hab. inż. Piotr Ulański, prof. PŁ (Politechnika Łódzka), dr hab. Teobald Kupka, prof. UO (Uniwersytet Opolski), dr inż. Tomasz Tronina (Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu) oraz dr Łukasz Półtorak (Delft University of Technology
Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 7 kwietania 2018 r.
Udział w sympozjum jest całkowicie BEZPŁATNY.
Wszelkie niezbędne informacje znajdują się na stronie internetowej:
http://www.chemia.uni.lodz.pl/lsdch/
Zapraszamy również do odwiedzenia funpage’a na Facebooku:
„VI Łódzkie Sympozjum Doktorantów Chemii”
Serdecznie zapraszamy!
Komitet Organizacyjny VI Łódzkiego Sympozjum Doktorantów Chemii