Szanowni Państwo,

każdego roku w reumatologii są dokonywane znaczące postępy w diagnostyce i procesie leczenia. Wciąż jednak w swojej praktyce spotykamy trudne przypadki, które zmuszają nas do wyjścia poza utarte ścieżki postępowania.

Dlatego z wielką przyjemnością zapraszam Państwa na III Konferencję oficjalnego czasopisma edukacyjnego Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego „Forum Reumatologiczne”, która odbędzie się w dniach 23–24 czerwca 2018 roku w Gdańsku.

Podczas spotkania zostaną omówione najistotniejsze problemy codziennej praktyki lekarskiej, opisy przypadków, a także najnowsze doniesienia ze świata nauki. Tradycyjnie zostaną poruszane również tematy kontrowersyjne, które z pewnością wywołają interesującą i pouczającą wymianę zdań pomiędzy uczestnikami.

Mam nadzieję, że bogaty program oraz wykładowcy — wielkie autorytety z dziedziny reumatologii, zagwarantują wysoki poziom spotkania, a nowoczesny hotel, położony w centrum wolnego miasta Gdańska oraz liczne jego atrakcje zapewnią Państwu satysfakcję z wyjazdu.

Łączę wyrazy szacunku

prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Samborski
Redaktor Naczelny czasopisma „Forum Reumatologiczne”
Przewodniczący Komitetu Naukowego