Studenckie Koło Naukowe Psychologii Klinicznej i Neuropsychologii działające przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego ma przyjemność zaprosić na „Druga Ogólnopolska konferencja studentów i młodych naukowców „Psych-On”, która odbędzie się 9-10 grudnia 2017 roku w Łodzi.

Chcemy, aby nasza konferencja była miejscem,w którym przyszli psychologowie oraz pasjonaci psychologii klinicznej i neuropsychologii będą mogli zapoznać się z najnowszymi wynikami badań, zaprezentować efekty swojej pracy naukowej, wymienić się doświadczeniami czy nawiązać interesujące kontakty, które zaowocują współpracą i dalszym rozwojem.

Jako przyszli psychologowie wiemy, że w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie, bycie „On” a więc stałe zdobywanie i aktualizowanie wiedzy ma kluczowe znaczenie, dlatego Serdecznie zachęcamy studentów i doktorantów do zgłaszania oraz posterów.

Zapraszamy do rejestracji uczestnictwa biernego poprzez formularz na stronie http://www.psychon.uni.lodz.pl/ – do 30 listopada lub do zapełnienia limitu miejsc.

Opłata dla uczestników biernych wynosi 20 zł. Jeśli życzą sobie Państwo wystawienia faktury, prosimy o uzupełnienie danych adresowych na jakie ma ona być wystawiona w formularzu rejestracjnym.

Rejestracja czynnego uczestnictwa – poprzez formularz na stronie http://www.psychon.uni.lodz.pl/ – otwarta do 15 listopada 2017 r.

Harmonogram konferencji oraz pozostałe szczegóły podamy wkrótce.

Pytania prosimy wysyłać na adres: psychon@uni.lodz.pl