Szanowni Państwo!

Rada Samorządu Doktorantów Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w II Interdyscyplinarnej Konferencji Studencko-Doktoranckiej “Współczesny człowiek w obliczu (nie) przychylnej rzeczywistości”, która odbędzie się 11 maja 2018 roku w Katowicach.

O potrzebie podejmowania holistycznej dyskusji nad aktualnymi wyzwaniami oraz dylematami dotyczącymi współczesnych kontekstów życia człowieka przekonaliśmy się w trakcie I Interdyscyplinarnej Konferencji Studencko-Doktoranckiej pt. „Współczesny człowiek w obliczu (nie)przychylnej rzeczywistości”, którą zorganizowaliśmy w maju ubiegłego roku. W związku z dużym zainteresowaniem tym wydarzeniem (świadczącym o potrzebie dialogu na proponowane przez nas tematy), serdecznie zapraszamy na kolejną jego edycję.

Jeśli są Państwo chętni do wzięcia udziału w Konferencji, prosimy o wysłanie takiej informacji na adres konferencja.czlowiek@poczta.pl w celu uzyskania komunikatu i formularza zgłoszeniowego.

Termin nadsyłania abstraktów referatów i posterów to 30.03. 2018 r.