• Organizator konferencji: Rada Samorządu Doktorantów Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego

  • Szanowni Państwo!

    Rada Samorządu Doktorantów Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w II Interdyscyplinarnej Konferencji Studencko-Doktoranckiej „Współczesny człowiek w obliczu (nie) przychylnej rzeczywistości”, która odbędzie się 11 maja 2018 roku w Katowicach.

    O potrzebie podejmowania holistycznej dyskusji nad aktualnymi wyzwaniami oraz dylematami dotyczącymi współczesnych kontekstów życia człowieka przekonaliśmy się w trakcie I Interdyscyplinarnej Konferencji Studencko-Doktoranckiej pt. „Współczesny człowiek w obliczu (nie)przychylnej rzeczywistości”, którą zorganizowaliśmy w maju ubiegłego roku. W związku z dużym zainteresowaniem tym wydarzeniem (świadczącym o potrzebie dialogu na proponowane przez nas tematy), serdecznie zapraszamy na kolejną jego edycję.

    Jeśli są Państwo chętni do wzięcia udziału w Konferencji, prosimy o wysłanie takiej informacji na adres konferencja.czlowiek@poczta.pl w celu uzyskania komunikatu i formularza zgłoszeniowego.

    Termin nadsyłania abstraktów referatów i posterów to 30.03. 2018 r.